1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стручни средни училишта

Дискусија во 'Канта' започната од Viki 99, 7 ноември 2015.

?

Кој по ваше мислење во Македонија е најпреспрективно средно училиште?

Анкетата е затворена на 7 ноември 2015.
 1. Медицинско училиште

  1 глас(а)
  100,0%
 2. Економско училиште

  1 глас(а)
  100,0%
 3. Правно училиште

  1 глас(а)
  100,0%
 4. Гимназија

  1 глас(а)
  100,0%
 5. Некои други средни стручни училишта

  1 глас(а)
  100,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viki 99

  Viki 99 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  6
  Стручни средни училишта

  - Се прашувате кое средно училиште да го одберете дојдете на нашата тема за да се договориме. :mp:

  Кој по ваше мислење во Македонија е најперспективно средно училиште?:)
   
  Последна измена: 7 ноември 2015
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.