1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Суканици

Дискусија во 'Канта' започната од dusicka.musicka, 14 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dusicka.musicka

  dusicka.musicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  8
  Многу ми се допаѓаат суканиците...веќе долго време размислувам да си направам,но немам храброст...би сакала да знам кој прави и како се прават :):):)
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.