Таблет

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од feminium, 24 јануари 2013.

 1. Daern

  Daern Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  1.239
  Пол:
  Машки
  Мразам кога ме прашуваат дали сум од Apple кога им велам дека имам таблет. Не бе, ST имам од 1500 денари. Толку платата дозволи. :D

  Btw добар е за филмови гледање
   
 2. PeperutkiVoMene

  PeperutkiVoMene Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Женски
  Немам таблет но сакам да имам.
   
 3. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  2.074
  Препорачајте таблет кој е околу 150 евра?
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.600
  Пол:
  Женски
  Не обожавам таблет, имав и го дадов. Не ми брка работа.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.