Таква му била среќата

Дискусија во 'Канта' започната од rikita7, 19 јули 2012.

 1. rikita7

  rikita7 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Јас,сакам да верувам дека луѓето се раѓаат под некоја звезда и од тоа зависи дали ќе ги прати љубов,среќа,пари и ред руги работи во животот.Што мислите вие? Се раѓаат ли некои луѓе едноставни несреќни и обратно?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.062
  Допаѓања:
  48.380
  Пол:
  Женски