Таману масло

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од Kiti2.0, 6 декември 2013.

 1. Kiti2.0

  Kiti2.0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
  Сакам да прашам каде може да се купи таману масло?
  Таману маслото го препорачуваат одржување на здрава кожа како и за лекување на лузни , рани, сончаница, акни, и многу други болести.
   
  На mimiiiii му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  таману масло


  предпоставувам дека во аптеките би требало да го има