1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Те банирам поради...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Offspring, 3 декември 2011.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  За членот над вас, треба да кажете зошто би го банирале кога би имале админска моќ :D
  Без препукување, чисто за забава нека е :)
   
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.125
  Пол:
  Женски
  Те банирам поради најубавата мачкица на аватарот и тоа што е твоја ]:)
   
 3. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.196
  Допаѓања:
  8.427
  Заради кученцето во потписот и локацијата :D :D
   
 4. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Te банирам зошто ме претрка со мислењето. ]:) :lol:
   
 5. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.265
  Допаѓања:
  4.466
  Те банирам! Така полесно би победил Тим А! :D
   
 6. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  Те банирам поради тоа што имаш повеќе мислења од мене :D
   
 7. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.971
  Допаѓања:
  85.670
  Пол:
  Женски
  Те банирам затоа што не си многу активна. :wasntme:
   
 8. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.196
  Допаѓања:
  8.427
  Te банирам поради преубавите модни комбинации. :D :D
   
 9. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.419
  Поради аватарот :$
   
 10. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.947
  Допаѓања:
  79.573
  Пол:
  Женски
  Те банирам, дека си технолошки вишок.
   
 11. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.877
  те банирам поради тоа што ми рече дека сум гледала вишок по мишки :rofl:
   
 12. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.947
  Допаѓања:
  79.573
  Пол:
  Женски
  Хахаха, море Кралице, те банирам зш диоптерот не ти чиниТ ! :D
   
 13. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  Те банирам поради тоа што девојката на аватарот не е некако расположена.
   
 14. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.877
  Те банирам поради локацијата
   
 15. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Те банирам затоа што си во кревет со тој што не ми е ич убав :) .
   
 16. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  606
  Мислам, мислам... Ама изгледа само заради Роналдо ќе те банирам ]:) Моооре лигуш еден низаеден :wasntme:
   
 17. AnimalLover

  AnimalLover Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2011
  Пораки:
  280
  Допаѓања:
  204
  те банирам поради тоа што имаш повеќе мислења од мене
   
 18. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Те банирам поради тоа што наместо „ќе“ пишуваш „ке“ :!:
   
 19. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Те банирам поради тоа што имаш 4творо смислен аватар

  :sweat:
   
 20. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Чудните аватари