1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топлес на плажа ? Да или не ;)

Дискусија во 'Канта' започната од Milenapopovska11, 25 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Milenapopovska11

  Milenapopovska11 Нов член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  здраво феминки
  Ајде некое искуство дали сте за тоа да бидете топлес на плажа да или не се срамите ли и зошто ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.904
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.