1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топче кај градите

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од spacegirl92, 13 октомври 2016.

 1. spacegirl92

  spacegirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2016
  Пораки:
  485
  Допаѓања:
  2.519
  Пол:
  Женски
  Разгледав низ форумов но не пронајдов ваква тема, ако има слободно нека се стави катанец. Епа вака сега пред малку приметив едно бело топче на едната града веднаш до пупката го стистнав и истече гној и крв, сега е крваво и подувано а кога го стиснам излегува безбојна течност, е сега знаете дали има место за паника или се работи за мозолче?
   
 2. KrisBt

  KrisBt Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Машки
  Ne se sekiraj :) mozolce e