babylove овошни кашички

Топ 10 најгрди песни во историјата

Дискусија во 'Насмевка' започната од MissElly, 9 октомври 2012.

 1. MissElly

  MissElly Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  102
  Видеово случајно го најдов на youtube и сакав да го споделам со фрумџииве :) можда некој веќе го имате видено.ЛЕЛЕ ШТО НЕМА ПО СВЕТОВ..и да не должам..ГЛЕДАЈТЕ СЕИР :rofl: :rofl:


  http://www.youtube.com/watch?v=7saxumUR8Ok
   
 2. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.448
  Допаѓања:
  2.983
  Пол:
  Женски
  На TheGirlNextDoor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cece25

  Cece25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  45
 4. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  754
 5. attias

  attias Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  13
  Топ 10 најгрди песни во историјата :DD

  сите од гулабица :x
   
 6. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  На LittlePinky, Dobie, HollyWoodGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.174
  Топ 10 најгрди песни во историјата :DD

  Сите од Адријана Ацевска и тие таму :D
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  4.830
  Пол:
  Женски
  Погрдо нешто од Македонскиов турбофолк(читај Андријана Ацеска и компанија) дефинитивно нема. Овие се успееа да го достигнат врвот.А да и тој Рубинчо Благадуша е тука. :puke: :puke: :puke:
   
  На sweet-star, QueenElena и ocila им се допаѓа ова.
 9. MissElly

  MissElly Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  102
  Рубинчо е ЛЕГЕНДАРЕН :D :D
   
 10. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  ист6о мислење и јас имам :puke:
   
 11. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.895
  Точно го погоди ова..врвот на нај лошото се...
   
 12. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.038
  Пол:
  Женски
  Сите од Адријана Ацеска, Гулабица, Рубинчо Благадуша и остали сељаци :@ не ги можам :@
   
  На Natali.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  388
  Допаѓања:
  94
 14. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
 15. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.038
  Пол:
  Женски
 16. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Сите песни од Адријана Ацеска, Гулабица и останатите. :puke:
   
 17. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
  Се слагам...мислам..кој не би.. :puke:
   
 18. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  Сите песни од Гавазова, Адријана Ацевска, сега Гулабица :x :doh:
   
 19. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.304
  Па да не се повторувам и ко другите форумџики мислам,гавазова,ацевска,гулабица и тако даље :rofl:
   
 20. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.448
  Допаѓања:
  2.983
  Пол:
  Женски
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.