1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топ 7 теми!

Дискусија во 'За форумот' започната од Avril.09, 8 март 2011.

 1. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
  7те теми ги подредувате како:

  Најинтересна за читање - Како се запознавте со вашата љубов?

  Најкорисна - Денешната младина...

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења!

  Најнечитана(од ваша страна)
  - Сите од категоријата Кариера, едноставно не е време да се интересирам за тоа.

  Тема која ми остави најголем впечаток - Модни критки.

  Тема за релаксирање
  - Што слушате во моментов?

  Тема за плакнење очи
  - Ваши лични „професионални“ фотографии

  Не сум сигурна дали има ваква тема, ако има, се извинувам, право во канта! :bow:
   
 2. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Најинтересна за читање - Сакам да кажам,....

  Најкорисна - Како да искомбинирам, Каде да си купам, Љубовните совети, рецепти, со еден збор СЕ.

  Најсмешна(во позитивна смисла) - исто Смешни мислења ( и другите теми во Насмевка :)

  Најнечитана(од ваша страна) - Од категориите Семејство, рано ми е за тоа.

  Тема која ми остави најголем впечаток - Модни критики и за храбри и за не толку храбри феминки ;)

  Тема за релаксирање - сите теми од Мода и стил.

  Тема за плакнење очи - Ваши лични „професионални“ фотографии , Модни критики...
   
  На BubeFeminka и Avril.09 им се допаѓа ова.
 3. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  756
  Најинтересна за читање-Зини земјо,голтни ме!
  Најкорисна-Речиси сите од категоријата лице,коса и мода и стил :)
  Најсмешна(во позитивна смисла)- Смешни мислења,Дали како мали зафркававте луѓе по телефон?...
  Најнечитана(од ваша страна)-сите теми од категоријата секс,работа и темата за правни совети
  Тема која ми остави најголем впечаток-Денешната младина,Годините-мерило за зрелост
  Тема за релаксирање-сите теми од категоријата музика и филм
  Тема за плакнење очи-Вашето козметичко катче,Колекција од ваш накит,Мофни критики за храбри феминки.

  Горе-долу ова е мојот избор :)
   
  На Avril.09 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  Најинтересна за читање - Македонсите јавни фаци,Сакам да кажам,Вашето незаборавно пијанство и сл.
  Најкорисна - Се во Коса,Лице,Мода
  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења, Симптоми of being a сељак и другите од Насмевка
  Најнечитана(од ваша страна) - Љубов и Секс,Работа,Правни совети
  Тема која ми остави најголем впечаток - Модни критики за храбри и не толку храбри феминки.
  Тема за релаксирање - Од Филм,Музика,Форумски игри.
  Тема за плакнење очи-Чевли,Фустани и сл.
  :)
   
 5. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Најинтересна за читање - Најлудо место на кое сте воделе љубов, Дали некогаш ве фатиле на дело кога сте имале секс?
  Најкорисна - Сакам да прашам, Препорачајте книга, Препорачајте филм, Како да искомбинирам
  Најсмешна (во позитивна смисла) - Смешни турбо фолк стихови, Вицови, Смешни мислења
  Најнечитана (од ваша страна) -скоро сите теми од категоријата „Другата наука“
  Тема која ми остави најголем впечаток - Колку долго можат да опстојат средношколските врски, Фејсбук и врска
  Тема за релаксирање - Како се запознавте со вашата љубов, Форумските игри
  Тема за плакнење очи- Модни критики за храбри феминки, Модни критики за не толку храбри феминки
   
 6. Latinna

  Latinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  107
  Најинтересна за читање - Каде летово на одмор :lol: ,Сакам да кажам..

  Најкорисна - па темите во категориите - коса,тело..Сакам да прашам ?

  Најсмешна - дефинитивно сум патос кога читам постови во Смешни мислења :D !

  Најнечитани - темите во Политика,просто се нервирам кога ги читам :lol: ,а нејќам па затоа не ни отварам!

  Теми која ми оставија најголем впечаток - Модни критики за храбри и не толку храбри феминки,скоро сите теми во Општи дискусии..

  Тема за релаксирање - Сакам да кажам...

  Теми за плакнење очиња - вашето козметичко катче,чевли,ваши лични фотографии..
  ;) :)
   
 7. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.906
  Допаѓања:
  5.348
  Најинтересна за читање - Вашето незаборавно пијанство , Дали како мали зафркававте луѓе по телефон :D

  Најкорисна - Како да ми осветли косата , Подочњаци , четки за шминка

  Најсмешна - Смешни мислења , вицови , смешни слики , монолозите на Тошо Малерот :lol:
  Најнечитани - Кариера и Политика

  Теми која ми оставија најголем впечаток - Проза и поезија , дали ве имаат фатено на дело :)
  Тема за релаксирање - Kаде бевте на одмор

  Теми за плакнење очиња - Каде би сакале да бидите во моментов, што денес за ручек
   
 8. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.299
  Најинтересна за читање- Сакам да кажам

  Најкорисна - Општи здравствени проблеми - прашања и одговори

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења

  Најнечитана(од ваша страна) - Свекрвите и снаите-проблеми

  Тема која ми остави најголем впечаток - Ваши лични „професионални“ фотографии

  Тема за релаксирање - Што слушате во моментов

  Тема за плакнење очи - Модни критики (за не толку храбри феминки)

  Има уште теми кои што можам да ги набројам во категорииве, но јас се одлучив да набројам по една ;)
   
  На Avril.09 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.641
  Најинтересна за читање : Зини земјо голти ме !
  Најкорисна : Сакам да прашам,се што е поврзано со коса,тело,лице ...
  Најсмешна : Вицови,смешни мислења,смешни слики и видеа ...
  Најнечитана : Политика и Кариера
  Тема која ми остави голем впечаток : Проза и Поезија, и скоро сите во општи дискусии ...
  Тема за релаксирање : Што слушате во моментов,Вашиот хит на денот, и неколку од Филм
  Теми за плакнење очи : Се што е во Мода и стил .. :$
   
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Најинтересна за читање- Премиерот на РМ. Секогаш има по некој бисер.

  Најкорисна - Сакам да прашам, Интимни проблеми

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења.

  Најнечитана(од ваша страна) - Фитнес и диети ич не читам.

  Тема која ми остави најголем впечаток - Скопје вс Провинција :) Пазуви, во народот по позната како мишки.

  Тема за релаксирање - Сакам да кажам, Специјален поздрав и уште неколку од Кафе муабети. А исто се релаксирам на теми со наслов Хелллллллллллллппппппппппп!!!

  Тема за плакнење очи - Козметичкото катче и темата за слики од нашиот накит :)
   
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Најинтересна за читање- Сакам да кажам,секс....

  Најкорисна - Општи здравствени проблеми - прашања и одговори-секс

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења,политика,оффтопици, тракатанци и забегани постови

  Најнечитана(од ваша страна) - polyvore или шта год :D

  Тема која ми остави најголем впечаток - црквата на Kале(негативен впечаток, се брои нели)

  Тема за релаксирање - секс :$

  Тема за плакнење очи - секси мужиња :smoke:
   
 12. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Најинтересна за читање - Дали како мали зафркававте луѓе по телефон, речиси сите теми во „Другата“ наука.

  Најкорисна - Сакам да прашам, Општи здравствени проблеми - прашања и одговори, Каде да си купам.

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења, Вицови.

  Најнечитана(од ваша страна)
  - категориите Диети и фитнес и Кариера.

  Тема која ми остави најголем впечаток - Ваши лични „професионални“ фотографии

  Тема за релаксирање
  - Што слушате во моментов?, Сакам да кажам

  Тема за плакнење очи
  - Згодни момци
   
 13. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.070
  Најинтересна за читање - Мислења кои треба да останат запаметени

  Најкорисна - Општи здравствени проблеми - прашања и одговори

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Фризуче :rofl:

  Најнечитана(од ваша страна) - Сите од бременост, бебе, дете...

  Тема која ми остави најголем впечаток - Производи од кои сте задоволни, а од кои не сте

  Тема за релаксирање - Добар дел од темите во кантата

  Тема за плакнење очи - Чевли, Идеална комбинација
   
 14. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.324
  Најинтересна за читање - Стопена разликата меѓу ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ (веќе заклучена :tmi: )

  Најкорисна - Ваши дела - проза и поезија

  Најсмешна(во позитивна смисла) - ЈСП (Јавно Сообраќајно Претпријатие) Скопје

  Најнечитана(од ваша страна) - Сега за сега, не ги посетувам Форумските игри

  Тема која ми остави најголем впечаток - Психологија

  Тема за релаксирање - Изреки,поговорки,мудри мисли,секојдневни поуки и слично

  Тема за плакнење очи - Модни критики (за не толку храбри феминки)
   
 15. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Најинтересна за читање - Зини земјо готни ме

  Најкорисна - Сакам да прашам, како да искомбинирам...

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења и сите други теми од ,,Насмевка‘‘

  Најнечитана(од ваша страна) - ,,Љубов и секс‘‘, ,,Кариера‘‘, ,,Семејство‘‘, политика и настани, правни совети...

  Тема која ми остави најголем впечаток - модни критики за храбри и не толку храбри феминки

  Тема за релаксирање - сите во ,,забава‘‘

  Тема за плакнење очи - ваши лични ,,професионални‘‘ фотографии :)
   
 16. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  215
  Најинтересна за читање: Модни критики за (не толку храбри феминки)
  Најкорисна: Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции
  Најсмешна(во позитивна смисла): Смешни мислења
  Најнечитана(од ваша страна): Категориите од Семејство и Кариера
  Тема која ми остави најголем впечаток: Стилот на Оlivia Palermo :inlove:
  Тема за релаксирање: Ваши лични „професионални“ фотографии
  Тема за плакнење очи: Слики од вашите парчиња облека и модни додатоци & Слики од вашите омилени чевли (сандали,штикли,на платформа)
   
 17. Fallin-ForHisSmile

  Fallin-ForHisSmile Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  179
  Најинтересна за читање - Астрална Проекција

  Најкорисна - Сакам да прашам

  Најсмешна(во позитивна смисла) - Смешни мислења!

  Најнечитана(од ваша страна) - Сите од категориите Кариера и Семејство

  Тема која ми остави најголем впечаток - Никогаш не вели никогаш

  Тема за релаксирање - Скоро сите од категорија Насмевка

  Тема за плакнење очи - Ваши лични „професионални“ фотографии
   
 18. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Најинтересна за читање :D - nasmevka/simptomi-of-being-a-seljak-t3998/?hilit=%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8

  Најкорисна :!: - kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/?hilit=%D0%A1%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BC%20%D0%B4%D0%B0%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B0%D0%BC

  Најсмешна(во позитивна смисла) :rofl: - nasmevka/prdenje-t6276/?hilit=%D0%BF%D1%80%D0%B4%D0%B5%D1%9A%D0%B5

  Најнечитана(од ваша страна) - Сите од Кариера, Семејство и Храна и рецепти

  Тема која ми остави најголем впечаток :inlove: - skrieno-katce/modni-kritiki-za-ne-tolku-hrabri-feminki-t5066/1720.html#p509722

  Тема за релаксирање 8) - Сите од Насмевка

  Тема за плакнење очи :wasntme: - moda-i-stil/cevli-t34/?hilit=%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%BB%D0%B8
   
 19. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  263
  Најинтересна за читање: Симптоми of being a сељак и сакам да кажам

  Најкорисна: Сакам да прашам

  Најсмешна: Смешни мислења

  Најнечитана: Диети, фитнес, кариера

  Тема која ми остави најголем впечаток: Вашите лични „професионални“ фотографии

  Тема за релаксирање: Испукајте се, и сите игри од форумџиски игриж

  Тема за плакнење очи: Банирани корисници :D
   
 20. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.157
  Најинтересна за читање: Сакам да кажам; Направи сам

  Најкорисна: Сакам да прашам; Известување за нови колекции, попусти, промоци;

  Најсмешна: Зини земјо голтни ме

  Најнечитана: Сите за брак, семејство и религија

  Тема која ми остави најголем впечаток: Модни критики

  Тема за релаксирање: Патувања и одмори

  Тема за плакнење очи: Сликите за стилот на Блер, Серена, Оливија и Кери