1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трајно исправување на коса

Дискусија во 'Коса' започната од honey95, 19 јули 2012.

 1. honey95

  honey95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Девојки ме интересираше ваше мислење на трајно исправување на косата.Колку е ефикасно,колку чини..? Ако има ваква тема,слободно заклучете ја. :hai:
   
  На Boomgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  881
  Пол:
  Женски
  Мислиш со кератин ? Косата изгледа прекрасно , ама скапо е . Кај Дадар е 11 000 денари , а кај Бубе 12 000 денари.
   
  На Boomgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. love-it

  love-it Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2014
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  78
  Знам дека во Куманово има исправување со тоа на сестра ми и наплати 500 денари а незнам колку е редовна цена а сестра ми го познава флизерот
   
 4. Neodlucna

  Neodlucna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  1.051
  Има ли некоја феминка вакво искуство? Во силуете кошта 6000 а сум слушнала и за поефтино но не би дала толку пари освен ако не слушнам конкретно искуство .
   
 5. BojanaLegija

  BojanaLegija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  64
  Јас мислам не е ова убаво... А ако толку си се решила подобро прво прашај директно некој што има искуство.
   
 6. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  Имаш тема за КЕРАТИНСКО ИСПРАВУВАЊЕ НА КОСАТА нема потреба од нова тема...