1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Третман за обновување на косата

Дискусија во 'Коса' започната од bojAAna, 14 октомври 2013.

 1. bojAAna

  bojAAna Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  decki kazete mi dali nekoj od vas bil na teretman za obnovuvanje na kosata i ako ste bile na koe mesto i dali ste zadovolni ? :)
   
 2. VALE1972

  VALE1972 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  dali nekoja stavala prirodna maska z a kosa od zolcka i maslinovo maslo.. mene mi ja preporacaa za mojata ostetenaaaaaaaaaa kosa ..( izgorena mie kosata od poslednata flizura) poz