Украден мајмун од зоолошката во Скопје

Дискусија во 'Насмевка' започната од macedonec15, 12 август 2015.

 1. macedonec15

  macedonec15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2015
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Машки
  Дали ова може да се случи надвор од нашата држава кога ја прочитав информацијата на нет мислев текстот е превземен од коза ностра
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 2. HoneyAxl

  HoneyAxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  150
  Добро е кога плачело по мајмунот,а не по лавот..:lol:
   
  На ToksycznaReakcja, Victorian, realGirl и 5 други им се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.309
  Допаѓања:
  269.326
  Пол:
  Женски
  Детето психички не било добро така да нему не му се смејте.Мајката изреагирала без да размисли на последиците ама не дај боже да имате болно дете .И лавот ке го украдете во момент на очај само за да измамите насмевка.
   
  На eloves, macedonec15, Victorian и 9 други им се допаѓа ова.
 4. HoneyAxl

  HoneyAxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  150
  Упсс,не знаев :shake:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.972
  Допаѓања:
  77.227
  Пол:
  Женски
  Ама без разлика, никој не му се смее на детето туку на постапката на мајката. И не, не ја оправдувам, без разлика на тоа.
   
  На eloves, Victorian, Daydream и 5 други им се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.309
  Допаѓања:
  269.326
  Пол:
  Женски
  Не ја оправдувам ни јас.Но верувам дека на моментот не размислила трезвено што последици може да произлезат.
   
 7. macedonec15

  macedonec15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2015
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Машки
  Не знам кој имал поголеми психички проблеми детето или мајката|(
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 8. HoneyAxl

  HoneyAxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  150
  Aко сакале мајмун.можеле да ми се јават ќе им даев адреса од бившиот, не да крадат :lol::lol::lol:
   
  На Lella, Madam-A, Nausicaa и 10 други им се допаѓа ова.
 9. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  3.648
  Допаѓања:
  46.916
  Пол:
  Женски
  Јас сум од Кавадарци, и позната ми е ситуацијата а и личностите. Дете како дете , ќе плачи ќе посака се. Жената ја знам,си има психички проблем, да..
   
 10. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Zenata e od kavadarci,kolku sto razbrav maz i bil narkoman ama nez koga pocinal,zicata ja secele so prijatel :?:a za deteto prvpat slusam,ova moze samo kaj nas da se sluci
   
 11. littlevampire

  littlevampire Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2015
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  699
  Пол:
  Женски
  Македонија и се е можно :)
   
  На Janina, HoneyAxl, macedonec15 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.951
  Допаѓања:
  55.782
  Пол:
  Женски
  Јас искрено, се разбеснив. Што мајка ќе беше, којзнае ќерката колку ја разгалила и каква ќе биде кога ќе порасне ако мајка и се и дава, дури и мајмун од зоолошка. А не ми е јасно како тоа никој не видел што прават, јас кога одам во зоолошка секогаш има многу луѓе.
   
  На daylight и HoneyAxl им се допаѓа ова.
 13. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.309
  Допаѓања:
  269.326
  Пол:
  Женски
  Ако воопшто и порасне.Ти знаеш што значи психичко пореметено дете?
   
 14. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Jas kolku sto slusnav na vesti demek imalo ocevidci
   
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.309
  Допаѓања:
  269.326
  Пол:
  Женски
  Како и да било темата не е за во насмевка.
  Не гледам што е смешно во кражба?Мајмунот можеби?
   
  На daylight и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 16. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
  I zenata bila narkomanka, mazot nejzin na edna moja drugarka i bil 2r bratuced :)
  Jas doznav deka,taa i uste nekoi bile dobro opremeni a i vo megjuvreme izdrogirani...Sepak sto i da slusnis,se desilo veke toa :|:^)
   
 17. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.458
  Допаѓања:
  72.775
  Пол:
  Женски
  Велат - Кавадарчанец може да украде се, само нива не. Точно било :D

  Ок, си кажаа имале досие, не биле во ред итн итн. Дали треба да се бара оправдување? Според мене не. Мада не ми е јасно колку функционира зоолошката кога некој може мајмун да украде.:wasntme:
   
  На Daydream и Janina им се допаѓа ова.
 18. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
  Stom toa dozvolile da se sluci,uste na sto se nema da se sluci vo nasava drzava :)
  Do tolku sme zabegani, da te fati sram da kazis deka si od Makedonija.
   
  На butterfly* му/ѝ се допаѓа ова.
 19. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Za zenata nz a za mazot taka slusnav,kolku e tocno nez
   
 20. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.206
  Допаѓања:
  121.326
  Пол:
  Женски
  Двајцата се наркомани... детето на жената и е од првиот брак, првиот маж и е умрет од предозирање ... ја имав сретнато на болница, не мора некој да ти каже дека се наркомани за да ги познаеш
   
  На Janina му/ѝ се допаѓа ова.