Уредување на дневна соба

Дискусија во 'Канта' започната од JHadzi, 30 март 2015.

?

Идеи

 1. бои за соба

  0 глас(а)
  0,0%
 2. тапети или апликации за ѕид

  1 глас(а)
  100,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JHadzi

  JHadzi Нов член

  Се зачлени на:
  29 март 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1426873952620.jpg 179479_110364865835523_1293985164_n.jpg
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.730
  Допаѓања:
  53.427
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.