1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Урологија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од luvS2, 19 јуни 2014.

 1. luvS2

  luvS2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  42
  Имаше една тема за уролог, меѓутоа тоа е за препораки, а мене ме интересира ваше мислење конкретно за оваа област. Какво искуство имате вие доколку сте биле на уролог, какви прегледи вршат, дали се инвазивни, дали може да бидат штетни по здравјето?