1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ФЗНХ СКОПЈЕ

Дискусија во 'Канта' започната од Marijalekoska, 10 септември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marijalekoska

  Marijalekoska Нов член

  Се зачлени на:
  10 септември 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво, некоја искуство на овој факултет?
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.534
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.