1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ФОНДАН

Дискусија во 'Канта' започната од EMILI1999, 22 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  девојки ако ја има темава клуч!!! сакав да ве прашам каде мошам да купам фондан за торти и колку пари е.....еве нешто со фондан...[​IMG]
   
 2. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  568
  Мислам дека исто некој бараше фондан и објаснив кај има,ама не си видела.
  Фондан има во една продавница на бит пазар како што продаваат буквално СЕ за торти и колачи.
  Не знам која цена е.
   
 3. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  фала ке проверам :rofl:
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.