1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултет за психолог

Дискусија во 'Канта' започната од Aleksandar441, 23 ноември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aleksandar441

  Aleksandar441 Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2018
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Машки
  Колку време се студира и има ли факултет за психолог во Битола или Скопје ? И уште едно прашање . Дали со завршен факултет за психолог во Македонија можам работам странство ? Однапред фала !!
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.534
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Факултет-за-психологија.2025/page-12
   
  На Aleksandar441 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.