1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фармерки...

Дискусија во 'Канта' започната од Miss-Beauty, 15 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miss-Beauty

  Miss-Beauty Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Фармерките се навистина удобни за носење и може да се искомбинираат со СЕ!
  Прикачете слики,мислења и комбинации по ваш стил. :)
   
 2. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.798
  Навистина мислиш дека би немало тема за фармерки? :lol:
  Темата е веќе отворена:
  moda-i-stil/farmerki-t2351/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.