1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Физиотерапевт

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од meri11, 22 април 2019.

 1. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Феминки, ве молам препорака за физиотерапевт што работи со болни во домашни услови.