Фиксна протеза

Дискусија во 'Канта' започната од Strumfeta93, 2 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
 2. KejtiKaulitz

  KejtiKaulitz Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  42
  фала :) може да се избрише темава слободно
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.