1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филм кој секогаш ме расплачува

Дискусија во 'Канта' започната од Ulata, 10 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Ајде драги мои кажете кој филм во вас буди тажни чуства кој секогаш ве расплачува (јас колку шо видов не сретнав ваква тема ама ако има слободно канта).
  Ке почнам јас кога и да го гледам овај филм плачам...сурово е кога конечно ќе ја пронајдиш среќата нешто лошо да се случи :?:
   

  Прикачени фајлови:

 2. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.