1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филозофски Факултет-Институт за Безбедност, одбрана и мир

Дискусија во 'Канта' започната од MasterMk, 3 јануари 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MasterMk

  MasterMk Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  Здраво момци и девојки, ја отворив темава бидејки неможев да најдам тема за овој факултет. Па сакам да прашам дали некој/а има од тука што е со студии тука да ми каже нешто подетално за овој факултет околку студии, колкокфиуми, студенти, и слично... Или пак некој/а што ќе се упишува на овој факултет. Фала однапред за дадените ваши совети / мислења за околу овој факултет.
   
 2. MasterMk

  MasterMk Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  Има некој што планира да се запишува таму или пак некој да каже како е на тој институт ?
   
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.083
  Допаѓања:
  29.839
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.