1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филозофски факултет Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од mace10, 20 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mace10

  mace10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  Мислам дека не има многу на филозофскиот... па малку и тука да прокоментираме... :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.083
  Допаѓања:
  61.935
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.