1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фистани за матура

Дискусија во 'Канта' започната од Tinushka, 7 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  4.887
  Пол:
  Женски
  Феминки какви фустани би носеле за матура ?
  *Ставајте слики! ;)
   
 2. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.791
  Тинушке, имаш веќе ваква тема:
  moda-i-stil/matura-t206/

  Поздрав, се надевам дека ќе добиеш некаква идеја за фустан. :)
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.