1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фитовал шампони

Дискусија во 'Коса' започната од Ina Ina, 14 декември 2014.

 1. Ina Ina

  Ina Ina Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2014
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Дали имате искуство со Фитовал за сува и оштетена коса? Денеска прв пат го пробав за опаѓање ,но после првото миење морав да се измијам и со шампонот шо стандарно го користам за фарбана коса бидејки ми е многу сува и оштетена. Исто така ме интересира дали од Фитовал шампоните има побрз раст на косата...имам проблем со растот на косата т.е. воопшто не им расти. За два месеци од последно шишање ни еден цм. Имам побано со витамини,шампони од коприва...:(