1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Флеки од стискање на мозолчиња-како да изчезнат ????

Дискусија во 'Канта' започната од nenus16, 7 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nenus16

  nenus16 Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Имав чисто лице,но од ко почнав да ставам пудри ова она почнаа да ми се прават мозолчиња некогаш ми се праат подкожа некои,и како и сите така и јас штом излези мозолче го стискав и ми останаја флеки по цело лице кои ни пудра ништо не ги покрива...и4 сега нејкам да ставам пудра али приморана сум ми го запустив лицето и сега неубо мие да излегвам така со флеки.:/
  СОВЕТ НЕКОЈ .позз до сите :* :* :* :* :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.