1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фори, доскочици, фрази, зафрканции

Дискусија во 'Насмевка' започната од abeajde, 28 март 2011.

 1. abeajde

  abeajde Нов член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  16
  Никаде не пронајдов тема која што се занимава со интересни финти, доскочици, зафрканции пуштени од машко кон женско и обратно. Би било фино конечно да ги откриете вашите урбани зафрканции. Последнава што ја слушнав е несекојдневна.

  За тебе мозочниот удар не е закана. :))

  П.С Би било фино да постирате интересни и досетливи фрази, па да се доурбанизира фемина
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Не верувајте во сјајот на машките очи, тоа е само светлина која паѓа низ шуплината на неговата глава. :lol:
   
  На Twinkles, sweet-star, shushu и 9 други им се допаѓа ова.
 3. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Само на ова ми текнува во моментов...се палиш ко мајмун на банана... :)
   
  На richgirl998 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  Јас ја знам најдобрата фора за да гушнеш некој.

  „Девојко, ти да беше пират, папагалот ќе ти беше на ова (визуелизираме ставање рака на рамото што е до вас), или на ОВА рамо (визуелизираме ставање рака на другото рамо, во народот познато како гушкање). :D
   
 5. bestrasnost123

  bestrasnost123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  28
  те дупам психички кога не можам физички
   
  На flowersss, Twinkles, Jenniffer и 6 други им се допаѓа ова.
 6. abeajde

  abeajde Нов член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  16
  Во кафич седиш со поконтирана лепотица и ја чекаш да ја допие пијачката и одма и пушташ муабет као ШО ПИЕШ.... И логично лепотицата нарачува нешо шо е најскапо, и тука гром од ведро небо .... А КАЈ ТИ Е?????аххахахахаха
   
  На Jenniffer, jloves, Name и 5 други им се допаѓа ова.
 7. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Работава..еден вика -сакаш тутун...другиот- Да...и првиов- а имаш? :)
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Ова за по дома... Ти се пие кафе? -Да. Епа и така ќе ставаш за мене стави си и за тебе :lol:
   
  На be.positive, Jenniffer, Buttterfly и 9 други им се допаѓа ова.
 9. Shopaholic

  Shopaholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2011
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  43
  Толку си духовит што за момент помислив дека си Каспер :)
   
  На be.positive, Twinkles, Jenniffer и 3 други им се допаѓа ова.
 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Ми стои фустанов?
  - Па не ти паѓа да ти кажам. :rofl:
   
  На be.positive, Twinkles, trenchcoat-angel и 15 други им се допаѓа ова.
 11. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.420
  од што си духовит сите ти се смеат :)
   
  На lolyta777 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Сакаш кафе?
  -Да
  Епа и за мене едно горко :D :rofl: :D ;)
   
  На lolyta777 и Name им се допаѓа ова.
 13. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  285
  во кафи4..
  девојка го прасува де4кото од другата маса- слободен е столот?
  де4кото: да,да слободно седни си.. (мисли на неговата маса) :D
   
  На mims-89, barbiche и lolyta777 им се допаѓа ова.
 14. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  банкомат за кафе :^) (наместо кафемат) :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Sara123, Divinebutterfly и lolyta777 им се допаѓа ова.
 15. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Многу си духовит, како дух да имаш лапнато. Среќа што не си курназ. :D
   
  На Twinkles, Jenniffer, shushu и 17 други им се допаѓа ова.
 16. machorka

  machorka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  58
  Грд си како покана за на суд
   
  На richgirl998 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
  Глуп си ко 5 денари :D
   
 18. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  ^ што е финтата? :D
   
 19. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Јас и ти=Швепс комбинација! :D
  Ова на мене и другарка ми фора ни е во последно време.
   
  На Fashion.n.a.d.e.44 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  147
  Нон стоп на сестра ми и викам пошто ме мрзи да си варам на сабајле :rofl:
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.