Фори, доскочици, фрази, зафрканции

Дискусија во 'Насмевка' започната од abeajde, 28 март 2011.

 1. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  625
  [​IMG]
   
  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Ти сметам?
  Да.
  Епа оди си.
  :D
   
 3. The.Little.One

  The.Little.One Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  6
  ако глупавоста има нозе тогаш ти си стоногалка.. :D
   
  На Name му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  Толку ти се жолти забите што дури кога пиеш вода, плукаш лимонада.
  :rofl:
  Од што си дебел незнам дали еднина или множина да те рачунам. :rofl:


  :rofl:
  Толку си слаб што дома те користат како ролетна.


  Секоја девојка има право да биде грда, ама ти ја злоупотребуваш привилегијата.
  :rofl:

  Кога децата се раѓале Господ им давал памет. Тогаш ти си носел шлем. :rofl:
   
  На Дугокоси Швалер, FromWonderland, Sanniii и 3 други им се допаѓа ова.
 5. 0nika

  0nika Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  12
  :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  На smesko.s му/ѝ се допаѓа ова.
 6. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  Мојата врата за тебе е секогаш отворена,особено кога си одиш! :lol:

  Кога ќе се погледнам во огледало,си викам:Мамо,тато,секоја чест! :D

  Драги,ја слушаш ли таа бучава во ормарот?Моите фустани излегуваат од мода. :rofl:
   
  На LittlePinky, Sanniii, francais и 5 други им се допаѓа ова.
 7. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  побрзо би те прескокнала од колку да те заобиколам хахаха
   
 8. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  ЕЈ! ЕЕЕЕЕХХЕЕЈ!ЕЈ!ЕЕЕЈ,СЛУШАШ?
  Слушам,ајде,кажи,што?
  ШТО ТИ Е БЕ НЕНОРМАЛЕН?КОЈ ТИ ЗБОРИ НА ТЕБЕ?
   
 9. Dark-Lady

  Dark-Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  551
  Допаѓања:
  901
  Не се губи ко невиност на екскурзија.
  Гради, гради, гради...... градиме куќа.
  :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На richgirl998 и Sara123 им се допаѓа ова.
 10. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.028
  Не дека сум љубоморна, ама шо има келнерката да те прашува шо ќе пиеш?!

  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На LittlePinky, richgirl998, Sara123 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.194
  Допаѓања:
  16.705
  Пол:
  Женски
  Што ме боцкаш на Фејсбук, оди ќе се дрмамо на msn !
   
  На be.positive, LittlePinky, Hipica и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.617
  Допаѓања:
  24.751
  Пол:
  Женски
  Толку си дебел-а што кога ќе поминеш пред ТВ пропуштам цела сезона ЦСИ :rofl:
   
 13. jasBia

  jasBia Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  313
  Толку беше дебела, шо на писмената по математика, ги праеше двете групи :rofl:
   
  На Valentina.Vaki и Sara123 им се допаѓа ова.
 14. Antoninaaa

  Antoninaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  1.658
  Јас многу сакам да ти шлакам раце ,ама на сред да биде твојата фаца.
   
  На Someonespecial и Sara123 им се допаѓа ова.
 15. Bunny2

  Bunny2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.591
  Хајлајтс од Tumblr. Кој има блог знае за што зборувам :D ( На англиски се иначе зошто неможам да ги преведувам :lol: )
   
  На Butterfly77 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Толку си ставила пудра што кога би скокнала вo базен би направила Чоколино. :D
   
 17. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.339
  Допаѓања:
  2.160
  Пол:
  Женски
  Како ти е бројот?
  -Добар.Фала на прашање :D
   
  На GirlLove, LittlePinky, richgirl998 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Dark-Lady

  Dark-Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  551
  Допаѓања:
  901
  Не дека сум љубоморна ама што има ВИП тебе да ти праќа пораки ? :rofl:
   
  На LittlePinky, richgirl998 и avita им се допаѓа ова.
 19. avita

  avita Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  31
  Готово. Ја преболев не ја сакам Више
  Сакаш млеко ?
  Лелеее и она имаше Цицкиии :))))))))))))))))))))))))))))))))) :D
   
 20. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  -да не сакаш да поминам со комуналец да те земам ,ѓубре ниедно ? :lol: :lol: :lol:
  ***
  - не дека сум љубоморна, ама шо има сега него комарец да го апе :D :lol: :rofl: