Фори, доскочици, фрази, зафрканции

Дискусија во 'Насмевка' започната од abeajde, 28 март 2011.

 1. fox.megan

  fox.megan Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  82
  Кој дел од телото нема коски, сака да пумпа и е одговорен за водење љубов? :D
  ....
  одговорот е срце, но многу ми се допаѓа начинот на кој размислувате !!! :D
   
  На Дугокоси Швалер му/ѝ се допаѓа ова.
 2. richgirl998

  richgirl998 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  286
  Здраво срце............................ треба да има секој спортист.
  Што се силиш како точак по удолница?
  Цела вечер размислував и знаеш што заклучив? Вратата.
   
  На Abc07 и trenchcoat-angel им се допаѓа ова.
 3. smesko.s

  smesko.s Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  ova se desavase na cas koga mojot dr strasno ja iznervira prof
  prof:BRISI NADVOR
  ucenikot:PA KAKO NEMAM KRPA
   
 4. Valentina.Vaki

  Valentina.Vaki Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2013
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  568
  Пол:
  Женски
  во кафич
  Келнер: Сакате можеби шеќер?
  Фраер: Не, доволно сум сладок :wasntme:
   
 5. Malena85

  Malena85 Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  32
  Вчера немав интернет, па седнав со моите у дневна. Фини луѓе биле... :rofl:
   
  На trenchcoat-angel му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.630
  Допаѓања:
  24.841
  Пол:
  Женски
  ^ А јас пак вчера имав интернет и не си ги запознав родителите |(
   
  На LittlePinky и Dinsyyy им се допаѓа ова.
 7. HEV

  HEV Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  629
  Компир лупам сакам да те д*пам.
  Морков сецкам сакам да те к*ецкам.
   
 8. anonymous16

  anonymous16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  919
  Дај бе не ми сметај!!!
  Ок ај ќе ти рачунам!! :D :D :D :D
   
 9. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.404
  Пол:
  Женски
  „Мојот талент е дишење“

  ..и кажав на мајка ми, таа извика „имаш астма будало“ :rofl:
   
 10. donnalia

  donnalia Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  211
  Пол:
  Женски
  Влегува дечко во бурекчилница и и вели на продавачката.
  Добар ден кај ви стои сирењето?
  Продавачката на тоа - во фрижидер.
  Дечкото - нема да е ложо да ставите и во бурекот. :)
   
  На Abc07 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.509
  Пол:
  Женски
  јас затвори тоа џамот ми студи и другар ми ти студи? и јас да тој па треси се
  исто другар ми прашај ме како ми е и јас е како ти е и тој ќути не ме прашувај хахахахах
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.509
  Пол:
  Женски
  има едно машко кај нас во маало и беше кај мене на кафе и јас вртам по каналиве и ми вика сто и ја гледам славица чуктераш и тој дека дтка ми вели ја знаеш овваа е ова е ччччччччч-уктераш и јас неможев да се совземам му се изнасмеав во фаца а тој сирот се застрами
   
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  16.027
  Допаѓања:
  98.130
  Пол:
  Женски
  Гради, гради, гради...... градиме куќа.
   
 14. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  536
  Допаѓања:
  429
  Какво газееее...ње на коњот по тревата :rofl: :rofl:
   
 15. flowersss

  flowersss Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  103
  Пол:
  Женски
  редовна Господе дај ми трпение зш ако дадеш сила ке го убијам :D
   
 16. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.493
  Допаѓања:
  47.347
  Пол:
  Женски
  Се залета како точак на удолница.

  Незгоден си како кратко ќебе.

  Се смири како дете на нокшир.

  Сакаш да се фатиме?
  Не.
  Оти, што ти фали?

  Го знаеш вицот со коњот и магарето?
  Не.
  Не го знам ни јас.
   
  Последна измена: 13 февруари 2016
 17. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.887
  Пол:
  Женски
  - Шо праjш?
  - Ништо
  - Ами таа е шо че праjш
  *****
  - Краj e, готово, ja заборавив, не ja сакам повеќе.
  - Е па супер, сега сакаш водка?
  - Аааа и она пиеше водкаа..
   
  На Дугокоси Швалер му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.493
  Допаѓања:
  47.347
  Пол:
  Женски
  Слободна си вечерва?
  Да.
  Што убаво, ќе си одмориш.
   
 19. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  17.746
  Пол:
  Женски
  Od vremeto koga bev sredno :
  So praes be cepec ?
  Ednas na slava kaj skolska imase riba i vika : zemete ribesko ne se sramete ( podocna ova ribesko nonstop si go koristevme )
  Vidi go , se nadul kako petel nasabajle
  Koga devojka ke ne prasase sto praeme sleduvase odg : eve go prcime ( ili drkame , a i nie devojki xD )
  A mor ti uste go sakas onoj cepecon ?
  Tvrdoglav si ka drvo cvorlivo
  Aj ne mi tancuvaj po nervite
  Stigna be stokoo ? Al ti tekna !
  Izvini A ?!
  Eeeej ............ KOSACIIII !!!!
  Vidi ja kolku se fasadirala , nedaj boze vlazno maramce da zemam , bez vegji i nos ke ostane :rofl::rofl:
  Ti brat , koj film go gledase ? Brkanica 1 ili 2 ? Nesto ufilman si pa da prasam ..
  Onie denovi so po 7 casa : Profesore , donesi vrata da izadjem :rofl:
  Jas i drugarka mi na kafe :
  Jas : Ejj Montana :o
  Drugarka mi : Sto ? Fontanaa :o:o ?
  Ima uste mnogu , najubavi denovi mi bea tie , ama ne mi teknuva sega , ako mi tekne nesto ke dopisam
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 20. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  249
  Пол:
  Женски
  Се јавува во такси компанија: Ало имате ли слободна кола?
  Такси:Да
  Х : Ааа значи немате работа.
  :rofl: