Фори, доскочици, фрази, зафрканции

Дискусија во 'Насмевка' започната од abeajde, 28 март 2011.

 1. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  3.880
  Пол:
  Женски
  Замисли број...
  Додај 9
  Одземи 5
  Множи со 3
  Собери ги бројките од дадениот број
  Замижи

  Темно аа..!?
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.552
  Пол:
  Женски
  Среќа шо фатија горештиниве, да се видиме по дома. :D
   
  На Animali, Abc07, KuklickaMoja и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  3.880
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Abc07 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. irrelevant

  irrelevant Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  7.236
  -Дали знаеш колку тежи една бела мечка??
  -Нееее, колку?

  -Доволно за да го скрши мразот помеѓу нас [​IMG]
   
  На Animali и Abc07 им се допаѓа ова.