1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фризури за матура

Дискусија во 'Коса' започната од amraseferi, 8 мај 2012.

 1. amraseferi

  amraseferi Активен член

  Се зачлени на:
  1 мај 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Би сакала некој да ми даде предлог ...каква фризура да направам за матурската вечер...благодарам поздрав :D
   
 2. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
  Поминаа матурите,ама...за следната година :wasntme: [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. honorthyself

  honorthyself Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.273
   

  Прикачени фајлови: