Фризури за свечени прилики

Дискусија во 'Канта' започната од MonikaM113, 30 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MonikaM113

  MonikaM113 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2018
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Барав низ форумот и не најдов ваква тема, доколку има извинетее нека оди во канта. Тука може да си даваме идеи и совети за фризури за различни свечени прилики:):)
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.932
  Допаѓања:
  77.147
  Пол:
  Женски
  Оваа тема со општ наслов ни функционира вака како што си ја замислила ти твојата.
  Предложуваме идеи за фризури за секаква прилика во неа. :)
  https://forum.femina.mk/threads/Фризури.1717/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.