1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фрли нешто на другиот

Дискусија во 'Форумски игри' започната од GirlLove, 5 август 2010.

 1. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  13.203
  Пол:
  Женски
  Прво шо треба да направате е да кажете некој збор(пр:кола) што сакате да му го дадете(фрлете) на членот под тебе, и тој да каже што ке направи со тоа што му го дал членот над него и тој да додаде некој друг збор(пр: книга)


  Јас почнувам

  Фрлам маскара.....
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Ќе се нашминкам :)

  Фрлам топка
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
  Ќе играм со топката.

  Фрлам метла
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ќе и ја дадам на мама. :rofl:
  Фрлам алка.
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Ќе ја ставам.
  Фрлам мастики.
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ќе си ги ставам во џеб.
  Фрлам чоколадо.
   
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Ќе го поклонам некому.
  Фрлам камен(е ај да те видам :D )
   
 8. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Ќе го скршам прозорецот :D
  Фрлам саксија
   
 9. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ќе си насадам цвеќе во неа. :D
  Фрлам кока кола лименка.
   
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Ќе ја ставам во фрижидер да ја оладам :D
  Фрлам бумеранг :D
   
 11. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ќе ти се врати. Нема да можам да го фатам. :lol:
  Фрлам ремен, каиш.
   
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Ќе падне во вода :D
  Фрлам кикиритки :)
   
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
  Ќе ги јадам.

  Фрлам кондоми
   
 14. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  13.203
  Пол:
  Женски
  Ги употребувам :$

  Фрлам џубокс [​IMG]
   
 15. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  Пробувам да го фатам, ама се тргам на страна, и ради тежина ми прави дупка во станот и пропаѓа кај комшиите под мене :wasntme:

  Фрлам хулахоп!
   
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ќе го оставам до мене.
  Фрлам црвен кармин. :makeup:
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Ќе ставам од него . :)
  Фрлам бомба :D
   
 18. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Ке ја фрлам на тебе :D :P
  Фрлам смоки
   
 19. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ќе ги изедам.
  Фрлам милка чоколадо.
   
 20. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Ќе каснам 2 реда :)
  Фрлам бонбонии (Ви текнува на Шеќерна приказна, град од бонбони) :D