1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фудбал...

Дискусија во 'Канта' започната од sleepingbeauty, 23 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. sleepingbeauty

    sleepingbeauty Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    302
    Допаѓања:
    613
    Пол:
    Женски
    Епа вака... прво ако има ваква тема слободно бришете ја, јас барав ама не најдов... :lol: значи да не биде фудбалов само машка ствар... имате ли вие ваш омилен тим, играч, одите ли на натпревари, гледате ли фудбал со дечковците... Мој омилен тим е PARTIZAN и за него буквално живот давам :inlove: еве една наша навивачка песна http://www.youtube.com/watch?v=l-tN56w6ed0 ајдее чекам ваши мислења..
     
  2. sanjaeva

    sanjaeva Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.388
    Допаѓања:
    87.631
    Би било интересно да поставиш слики од некоја утакмица :) , да видиме како изгледа вашата навивачка група на терен.
     
    На sleepingbeauty му/ѝ се допаѓа ова.
  3. sleepingbeauty

    sleepingbeauty Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    302
    Допаѓања:
    613
    Пол:
    Женски
  4. starbucks

    starbucks Популарен член

    Се зачлени на:
    12 април 2011
    Пораки:
    3.064
    Допаѓања:
    6.663
    Омилен тим ми е РЕАЛ МАДРИД, обожавам го Икер :inlove: , а омилен фудбалер Пандев. :)
    Често гледам фудбал, особено кога игра реал или пак нашата репрезентација.
     
  5. GarpovaV

    GarpovaV Популарен член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2011
    Пораки:
    999
    Допаѓања:
    1.962
    Пол:
    Женски
    sport/fudbalski-natprevari-t1295/
    не е слична темава...?

    Инаку јас не пратам многу фудбал :$
    Само знам дека навивам за Реал Мадрид, кога и како да се игра јас сум за нив :D Кога ќе ме прашаат за кого сум одговарам така, затоа што два-три пати имам гледано утакмици со нив, и се покажувале во добро светло така да :)
    [​IMG]
     
  6. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.679
    Допаѓања:
    64.974
    Пол:
    Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.