1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ХХЛ облека

Дискусија во 'Канта' започната од jasmina00, 8 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jasmina00

  jasmina00 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  1.371
  Пол:
  Женски
  Добро, мода мода мода...сите сакаме да се носиме модерно и убаво и секси...но сепак има страдни души кои несекогаш може да најдат соодветен број на облека. Џабе одиме во бутици на кои пишува ХХЛ ама по кинеска мерка најверојатно.
  Дали знаете бутици каде навистина има убава облека, ама да се вистински ХЛ-ХХЛ
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.026
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.