1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хемиски елемент-Жена

Дискусија во 'Насмевка' започната од EnnieFabulous, 26 јули 2010.

 1. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Елемент: Жена
  Симбол: Ze
  Пронашол: Адам
  Тежина: Оптимална 54кг, но варира од 40 до 200кг. ...
  Застапеност на елементот:

  * Поголеми количини може да се најдат во урбаните средини.

  Физички особини:

  * Површината е обично намачкана со боја,
  * Одеднаш зоврива, се замрзнува без причина,
  * Се топи ако се примени добра постапка,
  * Невкусна е ако се проба погрешно,
  * Елементот исклучително тешко се наоѓа во единствено чиста состојба,
  * Испушта звуци ако се притисне на вистински места.

  Хемиски особини:

  * Лесно се спојува со злато, сребро и останати благородни метали и
  бесценети камења,
  * Абсорбира огромни количини скапи материјали,
  * Може да екcплодира без претходно предупредување и без позната
  причина,
  * Не се топи во вода, но расположението драстично и се менува ако
  елементот се налие со алкохол,
  * Најефикасен елемент за трошење пари.

  Најчеста употреба:

  * Пред се како украс, посебно во скапи автомобили,
  * Одлично средство за релаксација,
  * Многу ефикасно средство за чистење.

  Пробани експерименти:

  * Поцрвенува ако се затекне без амбалажа,
  * Позеленува кога ќе се стави до поубав примерок.

  Опасности:

  * Многу опасен елемент, освен во рацете на стручњаци,
  * Илегално е да се има повеќе од една, но можно е да се поседуваат
  повеќе под услов да се чуваат на различни локации и ако се внимава
  елементите да не дојдат во директен контакт еден со друг.
   
  На viktorija94, Aleks96, pamelche и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  * Лесно се спојува со злато, сребро и останати благородни метали и бесценети камења :rofl:

  Хаха, закон е текстот, се изнасмеав :lol:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Хахаха се е точно, браво :lol:
   
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Браво за авторот на текстот :)
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  :y:
   
 6. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  :lol: :lol: се изнасмав на ова :lol: :lol:
   
 7. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  124
  Опасности:

  * Многу опасен елемент, освен во рацете на стручњаци,
  * Илегално е да се има повеќе од една, но можно е да се поседуваат
  повеќе под услов да се чуваат на различни локации и ако се внимава
  елементите да не дојдат во директен контакт еден со друг.[/quote]

  ХАХАХА ОВА Е МНОГУ ЈАКО
   
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Баш :D
   
 9. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
  Sea mi tekna na onoj vicot:
  Kako moze zena da go naprai maz i milioner?
  - ako prethodno bil bilioner :rofl: :lol:
   
 10. N.E.87

  N.E.87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  12
  хахах :rofl: :rofl: :rofl: се изнасмејав на текстов,неможам нисто посебно да одвојам се е подеднакво точно и интересно :lol: .Секоја чест за аворот :lol: :lol:
   
 11. Anja98

  Anja98 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  553
  Пол:
  Женски
  Хахахах вистинито! Стварно е јако!!
   
 12. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  се е вистинито :) се изнасмеав :lol: :rofl:
   
 13. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Значи хахахаххахахахаха, просто, едноставно и реално!! Толку од мене за текстов! :up:
   
 14. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878


  ВИСТИНИТО :)
   
 15. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Се изнасмеав, браво, апсолутно се е точно и вистинито, нема грешка. :D
   
 16. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  12.519
  Допаѓања:
  144.276
  Браво за авторот, точно така. :D :D
  Секоја чест. :up:
   
 17. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Се е точно хахаха :rofl:
   
 18. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Многу интересно напишано.Елемент-жена бе. :wasntme:


  Пробани експерименти:

  * Поцрвенува ако се затекне без амбалажа,
  * Позеленува кога ќе се стави до поубав примерок.
   
 19. Skromna

  Skromna Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  118
  .

  .........да,женското тело се узурпира ви разни цели,слики,за релаксација,пре ди во скапи коли,ама и за одржување на чистотата во домот и на други места....жалосно.....
  ...без оглед на се пресреќна сум што сум жена....
   
 20. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  ме изнасмеа текстов :lol: :rofl:
  СЕКОЈА ЧЕСТ ЗА АВТОРОТ :!: