1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хидроген

Дискусија во 'Коса' започната од malooto, 9 ноември 2011.

 1. malooto

  malooto Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  309
  Незнам дали има тема за ова но сакав да прашам дали некој од вас има пробано да ја извади бојата на коса со хидроген и дали ја оштетува многу косата???
  Пред неколку дена се фарбав и требаше да ми излезе кафеава темна а таа на шишките ми фати црна катран а другиот дел е разнобоен па сакав да прашам дали има некој пробано и колку чини инаку сум од струга и би сакал да знам каде има фризер кој што ке ми го направи тоа :* :* :* :* :* :*
   
 2. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Ме интересира колку пари е да купиш само хидроген пошо нели во некои фарби нема.јас ќе се фарбам со ревлон за првпат па ме интересираше колку е хидрогенот?дали е скап?а за максимален ефект можете да ми препорачате и некој колор шампон.благодарна однапред :lol: :D
   
 3. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  ХИДРОГЕН

  Не е скап. Во парфемириите има од 60, 70 и 80 денари. За поскап и поефикасен не знам.
   
  На Pubu-bubu му/ѝ се допаѓа ова.