1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хирушки зафат на ушите

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Margaritka0, 8 ноември 2017.

 1. Margaritka0

  Margaritka0 Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2017
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Дали некој има проблем со клемпави уши кај дете дали има некој искуство од хирушки зафат каде може да се направи и колку чини