1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хомосексуалец заљубен во хетеросексуалец

Дискусија во 'Врски' започната од Sejfullai, 5 август 2019.

 1. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  1.004
  Допаѓања:
  14.771
  Пол:
  Женски
  Имам една другарка, која е лезбејка... И сè тоа е во ред, но таа е заљубена во мене и покрај фактот што имам дечко и сум хетеро, и покрај тоа што јасно и гласно и’ имам кажано дека не сакам ништо повеќе од пријателство со неа.
  Не можам да ја поднесам веќе. Цело време ме манијачи.
  Прекинав и контакт со неа, но сепак наоѓа начини да се доближи до мене повторно.