1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Храна и вино - списание,весник

Дискусија во 'Слободно време' започната од SunnyGirl2, 26 јануари 2014.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  5.848
  Нека се премести темава или избрише доколку е потребно.

  Сте испраќале ли рецепти во Храна и вино и за возврат што има "наградна игра"- 600 или 1200 денари се добиваат?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  5.848
  благодарам,барав тема,но не најдов.. :D
   
 4. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.069
  Допаѓања:
  1.360
  500-600 денари е наградата, со тоа што треба целата постапка детално да ја опишеш, низ слики и сето тоа.Ако твојот рецепт го направат во емисија, тогаш си добитник на тие пари,во спротивно не.Другарка ми доби,од таму знам :)
   
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Од почетокот до лани овај месец сите бројчиња ги имаме сега повеќе не купуваме за жал :/
   
 6. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  Јас порано купував редовно,сега не толку редовно,но ќе гледам пак да се активирам почесто да го купувам списанието бидејќи еднаш месечно излегува и за таа цена можам да си го дозволам еднаш месечно и рецептите за јадењата и солени и благи што ги има ви списанието се навистина многу добри и вкусни,некои од нив имаме дома дури и испробано,така што навистина е списание коешто вреди да се има! ;) 8) :* :inlove:
   
 7. mia993

  mia993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2014
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  140
  Понекогаш знам да купам.интересни рецепти имаат :)