1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хурем на годината

Дискусија во 'Насмевка' започната од Boleyn.7, 28 април 2013.

  1. Yowannty

    Yowannty Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 ноември 2012
    Пораки:
    9.923
    Допаѓања:
    165.992
    Пол:
    Женски
    Не знам од кој ѕид попрво да ја треснам главава |(
     
  2. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    16.985
    Допаѓања:
    233.289
    Строго неисчупени ќе ве молам :D .
     
    На dream.queen, Someonespecial, HollyWoodGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  3. Hipster

    Hipster Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    5.777
    Допаѓања:
    22.415
    Пол:
    Женски
    Победничка на Хурем на годината...
    На врвот на достигнувањата во CV, па сега вие мислете му ја!
     
    На WarriorAngel и Agrona им се допаѓа ова.
  4. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Петко закључи дека било штета што не сум се пријавила или он што не ме пријавил, многу стимулирачки би звучело кога работодавец би го читал СВ-то: тракаташки, јазици-мазици, образование и под точка разно прва придружничка на Хурем на годината.

    Многу ме припотресе изборов, толку силен впечаток ми остави што иако само 10тина минути гледав неможам да престанам го*на да јадам.
    Оној Драган стварно стимулира дигестивен систем и све остало.
     
    На thelittle17, Agrona, Hipster и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  5. sanjaeva

    sanjaeva Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.389
    Допаѓања:
    87.636
    Драган .... брррр
    Колку и да е одвратен, колку и да се однесува простачки, едно мора да му се признае - допира до народот.
    Телевизииве се утепаа кој која серија да ја донесе, а најмногу профит од целава тв турска инвазија оствари Драган. Има сенс човекот, има.
    На турско кафе со ... му текна, си направи емисија, која бдв според рејтинзите и беше меѓу најгледаните. Тој каков, таков им се пикна во куќите на сите глумци, до сите стигна, со сите се сликна ... и кешираше.
    Среќни коцки ... епа верувале или не телефонот нон стоп му звони ... и има спонзори едно чудо, меѓу кои и Жан Митрев, т.е Филип II , што многу ме изненади. Народот ќе си добие поклончиња, Драган пак ќе си кешира.
    Муабетов ми беше, не треба да си “некаков“ за да правиш парички. Треба да си го знаеш народот и што пали кај истиот.
    Е сега прашањето е дали сме за жалење што постојат типови како Драган? или ... што сме народ кој и еден Драган може да го чита како селски буквар?
     
    На Someonespecial, De-lovely, Sanniii и 11 други им се допаѓа ова.
  6. Oxymoron

    Oxymoron Популарен член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    1.391
    Допаѓања:
    12.174
    [​IMG]

    Кога првпат ја видов фан страната за Хурем на годината на фејсбук мислев дека е заебанција и дека никој нема да се пријави! Но не беше и многу се пријавија! Се прашувам како девојчињата ќе се појават во јавност во блиска иднина и што добија со тоа што беа Хурем на годината, освен викенди во Струга и (цитирам): „Од Елит Кафе има се` и сешто, плус и еден фен имате, ако ви треба за косите“ |( И не ми е гајле ако Драган Вучич профитира од емисиите, сите му се катастрофа и е најголем идиот на македонскиве медиуми (а верувајте, конкуренцијата е голема).
     
    На karenin и pamelche им се допаѓа ова.
  7. AnaKarenina

    AnaKarenina Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 октомври 2011
    Пораки:
    5.801
    Допаѓања:
    55.000
    Пол:
    Женски
    Не го гледав изборот, ама уште кога пред некој ден ја слушнавме рекламата, дечко ми вика: Ова гарант на Драган Вучич некоја глупост пак му дошла на памет...
    И ете ти го Драган за водител.
    Да не им делеше по некоја канта сирење? :^)
     
  8. BlueHeart

    BlueHeart Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јули 2012
    Пораки:
    237
    Допаѓања:
    469
    Пол:
    Женски
    Спонзор: Били Ѕвер.
     
    На Lepaaa, thelittle17, mims-89 и 4 други им се допаѓа ова.
  9. Moonstone.17

    Moonstone.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2013
    Пораки:
    592
    Допаѓања:
    1.862
    Пол:
    Женски
    Чиста глупост, што може да се очекува од него ?
    Девојчиња со цел да се појават на ТВ изгледаат толку смешни што се убедени дека личат на неа, а немаат ниту една сличност. И за што се пријавувале да им даде еден пакет од Ellite кафе ? |(
    Имам многу да зборам за него, ама ќе си го задржам мислењето во себе. :)
     
  10. Antoninaaa

    Antoninaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2013
    Пораки:
    669
    Допаѓања:
    4.536
    OMG :o
    После перењето на мозоци од турските серии,ова доаѓа како бричење на суво :lol: :rofl: :rofl: :rofl:
     
  11. kravce

    kravce Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    3.807
    Допаѓања:
    52.964
    Јас мислам дека, пошто девојчињава од тоа што читав се студентки, им се дадени паричиња за да се појават. Или пак одбивам да верувам дека здрава личност би се пријавила за ова чудо? :^)
    Иначе нит го гледав нит ме интересира, само прочитав по порталиве.
     
  12. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.961
    Пол:
    Женски
    Ги гледав последните пет минутки.
    Абе, изгледа само јас нема да мрчам. :D
    Срамота, не-срамота, јас не би се осмелила на вакво нешто.
    НО, ако некому му е забавно, интересно...зашто да не?
    Е што де, исто како на маскенбал. Не добив поинаква импресија.
    Ако некому му го разубавува денот, го забавува и нема срам, зошто да не си се пријави?

    А шала на страна, девојчено што победи исто Мејрем. Како таа да седеше таму. Искрено не очекував дека ќе се појави некој кој навистина личи.

    А Драган Вучиќ? Па не би го напаѓала нешто посебно. Се` додека си има публика и заинтересирани за неговите емисии си прави успешно. А далеку е од најлошиот од таа бранша у нашава ни Македонија. Барем за некои е интересен. Мене воопшто не ми е антипатичен човекот. Нит па го обожавам и ми е идол. Си го бива на свој начин, за публика која сам ја таргетирал. Секоја му чест.
     
  13. fighter

    fighter Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    1.249
    Допаѓања:
    2.480
    јас само малце фатив...и видов една се пофали Магистер била...ма она гарант ќе докторира на тема „Релација Хурем, Драган, Лоба , Есма, Евровизија и Општина К.Вода“ (ова последново мора, пошто главната Хуремица е градоначалник..... :puke: )
     
    На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
  14. LudaDevojka

    LudaDevojka Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 април 2013
    Пораки:
    147
    Допаѓања:
    62
    repriza ke ima
     
  15. Agrona

    Agrona Популарен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    1.713
    Пол:
    Женски
    Барав, барав нешто да си пуштам некое филмче да погледам на ТВ и имаше што да видам
    ИЗБОР ХУРЕМ НА ГОДИНАТА [​IMG]

    Ииии новата македонска Хуремка што го освои првото место добииииииииии МУЗИЧКИ СИСТЕМ :clap: :clap: :clap: [​IMG]
    Нареден избор што ќе биде ?! Избор на малата невестулка, бандини, касандра.... :o :o :o
    [​IMG][​IMG]
    И да не ви биде ИЧ мисла и ние си имаме ХУРЕМКА во Македонија :lol: Еве ја нашата :rofl: :lol: [​IMG]
     
    На mileystar и Chupe им се допаѓа ова.
  16. Flower27

    Flower27 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2012
    Пораки:
    1.530
    Допаѓања:
    4.179
    Пол:
    Женски
    Ниедна од девојките не личеше на Хурем :^) Незнам за што ли се пријавиле :headbang:
     
  17. H.e.L.e.N

    H.e.L.e.N Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 октомври 2012
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    218
    абе ајде ви се молам каков избор??? хурем на годината незнам дали да се смеам или да плацам па зарем немаат подобри идеи за емисии да измислат отколку избор на двојницка од некој си лик од турска серија :rofl: :rofl: па и тие сто се пријавиле смесни ми се.....комедии луге комедиии :D
     
  18. nonenceee

    nonenceee Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2012
    Пораки:
    335
    Допаѓања:
    1.016
    Ги прочитав сите коментари ... и според критиките ми се чинеше како ЧОВЕК ДА ИМАТ УБИЕНО а не како да бират жена шо личи на ХУРЕМ . :rofl:
    Немате потреба толку да се возбудувате .. смирете се .. без возбуда . :!:
    сите се луге и тие ги читаат сите коментари на нет , никој не би сакал да му биде толку понижуван проектот без разлика колку и да е глупо .
    Покажете малку толеранција и почит . :hai:
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  19. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
  20. Lily52

    Lily52 Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 март 2013
    Пораки:
    144
    Допаѓања:
    36
    Таа што ја ибра за 1 место ама ич не личеше на Хурем :)