1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Х ФАКТОР

Дискусија во 'Канта' започната од marijaz, 5 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки:
  Oвие денови се гледа х фактор
  Кој е вашиот фаворит? Кој би сакале да победи, кој заслужува да излезе следната рунда? Да размениме размислувања.
  Јас гласам за ИЛМА . девојката е прејака, нема никој како нејзиниот глас.
  Што мислите вие?
   
 2. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  и да ве прашам нешто..
  Доколку знае некој нека ми каже каде се одржува х фактор??
  Во Србија, Белград или некој друг град? Ќе ми треба точната адреса, и колку чини влезница ( дали може да се резервира преку интернет? )
  Ми треба вашиот одговор! :)
   
 3. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  4.030
  Пол:
  Женски
 4. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  аха ок, фала
  не ја видов, ќе ја избришат администраторите оваа тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.