1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цвеќиња

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 27 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Ако има ваква тема слободно канта. :)

  Цвеќињата се дел од нашето секојдневние. Без разлика дали е букет или вештачко цвеќе, секогаш се околу нас. Јас ги обожавам, а вие?

  Еве и неколку слики од нив:

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  Моите омилени се орхидеи, кали и лалиња:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  :) :) :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.490
  Допаѓања:
  64.083
  Пол:
  Женски
 3. Jordanco Smart

  Jordanco Smart Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2018
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Машки
  Луѓе, помош околу одгледување на цвеќе темјан?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.