1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цимерки

Дискусија во 'Канта' започната од nirvana18, 21 јули 2017.

?

Дали има некој што ќе студира во Битола па му треба цимерка?

Анкетата е затворена на 21 февруари 2018.
 1. Da

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Ne

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nirvana18

  nirvana18 Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Планирам да се запишам на педагошки факултет и ми треба цимерка за во стан
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.995
  Допаѓања:
  68.748
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.