Циста на мозок

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од viktoryy, 22 октомври 2012.

 1. viktoryy

  viktoryy Активен член

  Се зачлени на:
  7 септември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ве молам за помош,мајками има циста и тоа на големиот мозок.Многууу се плашам.На лекар и рекоја дека треба подхитно да оду у ск.Да се открие дали е внатрешна или надворешна.Ве молам ако нешто знаете повеќе за помош. :worried: