Цистична фиброза

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од UnknownLadyDi, 21 јуни 2012.

 1. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  949
  дали сте чуле некогаш за оваа болест ?
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.290
  Допаѓања:
  5.183