1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цитати

Дискусија во 'Канта' започната од LanaSGirl, 15 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  Луѓенца да прашам кој е вашиот омилен цитат?Цитат по кој се водите или ве инспирирал, ве натерал да успеете во нешто и сте успеале. :D
  Некој цитат кој ве натерал да размидлувате.

  Темава ја отворам бидејќи барав и не најдов слична ако случајно има избришете ја слободно.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.690
  Допаѓања:
  65.001
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.