1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цитерал апчиња

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од mackice, 10 декември 2010.

 1. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  здраво,ме интересира дали цитералот помага за каква и да било инфекција поздрав
   
 2. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  199
  Цитерал доста јак антибиотик за бактериска инфекција на долните и горните уринарни органи, за потешки инфекции на горниот и долниот респираторен тракт и за пролив при патување.