1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цитоскопија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Polsko, 2 ноември 2016.

 1. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Здраво дали некој има правено цитоскопија и ако има нека ми пиши за искуството.